Doradca techniczny stolarki PCV

  • GEALAN Polska SP. z o.o.
  • Biuro, administracja, przetwarzanie
  • Pełen etat
  • Opublikowane: 06.06.2024
  • opublikowano do: 06.07.2024
Jesteśmy międzynarodową nowoczesną firmą produkującą profile okienne z PVC. W branży stolarki okiennej Grupa GEALAN to wiodący producent i ceniony pracodawca. Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, gdzie kluczowymi wartościami jest  Profesjonalizm, Zaufanie, Otwarta komunikacja, Uznanie i Współpraca.
 Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG, z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do stałego rozwoju firmy i naszych Pracowników.

Główne zadania na stanowisku:

  • Szkolenia z OknoKonstruktor GEALAN oraz obsługa pytań użytkowników.
  • Współpraca z centralą GEALAN w zakresie rozwoju aplikacji OknoKonstruktor.
  • Doradztwo techniczne dla producentów okien w zakresie: wymiary konstrukcji, montaż, akustyka okien.
  • Prowadzenie szkoleń dla Klientów w ramach AKEDEMIA GEALAN.
  • Utrzymywanie relacji z klientami i analizowanie ich potrzeb.
  • Udział w konferencjach, targach i innych  wydarzeniach branżowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe. Preferowane wyższe techniczne lub handlowe.
  • Znajomość branży stolarki
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office-w szczególności Excel.
  • Dokładność, precyzja i dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • Niezbędne wdrożenie i przeszkolenie z  programu OknoKonstruktor.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy.
  • Pakiet benefitów: premia świąteczna, wczasy pod gruszą, karta MultiSport.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy.
  • Szkolenia merytoryczne i językowe.
  • Przyjazną atmosferę pracy.