Elektromechanik

  • GEALAN Polska SP. z o.o.
  • Rzgów, GEALAN Polska Sp. z o.o.
  • On-site
  • Work experience
  • Technical occupations (other)
  • Fulltime
  • Published: 02.04.2024
scheme image
ZOSTAŃ CZŁONKIEM ZESPOŁU GEALAN!

Jesteśmy międzynarodową nowoczesną firmą produkującą profile okienne z PVC. W branży stolarki okiennej Grupa GEALAN to wiodący producent i ceniony pracodawca. Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, gdzie kluczowymi wartościami jest  Profesjonalizm, Zaufanie, Otwarta komunikacja, Uznanie i Współpraca.
 Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG, z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do stałego rozwoju firmy i naszych Pracowników.

Zakres obowiązków

  • obsługa i konserwacja maszyn, elektronarzędzi, narzędzi oraz urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym;
  • prowadzenie przeglądów prewencyjnych, remontów maszyn i instalacji zgodnie z planem przeglądów;
  • usuwanie bieżących awarii maszyn i instalacji w zakresie elektrycznym i mechanicznym;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami;
  • raportowanie awarii do bezpośredniego przełożonego;

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowego: Elektryk/Elektromechanik;
  • doświadczenie na stanowisku pracy jako Elektryk, bądź Elektromechanik w dziale Utrzymania Ruchu mile widziane;
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • znajomość zagadnień elektrycznych i mechanicznych w obszarze Utrzymania Ruchu;
  • uprawnienia SEP E do 1kV;

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie;
  • przyjazne miejsce pracy (nie jesteśmy wielką korporacją, pracujemy wspólnie od lat i każdy członek zespołu jest dla nas bardzo ważny);
  • dogodny dojazd autobusem z Łodzi oraz darmowe miejsca parkingowe dla wszystkich pracowników;
  • pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku.
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, wypoczynku, ubezpieczenia grupowego i kart Multisport, świadczenia okolicznościowe.