Młodszy specjalista ds. personalnych

  • GEALAN Polska SP. z o.o.
  • Opublikowane: 11.06.2024
  • opublikowano do: 11.07.2024

GEALAN Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową nowoczesną firmą produkującą profile okienne z PVC. W branży stolarki okiennej Grupa GEALAN to wiodący producent i ceniony pracodawca. Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, gdzie kluczowymi wartościami jest  Profesjonalizm, Zaufanie, Otwarta komunikacja, Uznanie i Współpraca.
 Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG, z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do stałego rozwoju firmy i naszych Pracowników.

Główne zadania na stanowisku:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych,
  • Koordynacja procesu wdrażania nowych pracowników oraz wsparcie w ich adaptacji,
  • Wspieranie kadry menadżerskiej oraz pracowników w zakresie prawa pracy i zarządzania personelem
  • Udział w różnorodnych projektach realizowanych przez dział HR zgodnie z bieżącymi potrzebami (działania z zakresu employer branding, komunikacja wewnętrzna, integracja pracowników, rozwój i szkolenia kadry itp.)
  • Wsparcie procesów administracji kadrowej i płacowej,
  • Nadzór nad ewidencją i rozliczaniem czasu pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub pokrewne)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w szczególności w obszarze rekrutacji)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i budowania relacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, w tym samodzielność, systematyczność i terminowość, umiejętność ustalania priorytetów,
  • Entuzjazm, konsekwencja i determinacja w realizowaniu powierzonych zadań,
  • Pomysłowość, proaktywność w działaniu oraz gotowość poszukiwania nowych rozwiązań,
Dodatkowym atutem będzie:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowo-płacowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo (okres. ok 2 lat) z możliwością kontynuacji współpracy;
  • wspierający i pozytywny zespół najbliższych współpracowników;
  • przyjazne miejsce pracy (nie jesteśmy wielką korporacją, pracujemy wspólnie od lat i każdy członek zespołu jest dla nas bardzo ważny);
  • dogodny dojazd autobusem z Łodzi oraz darmowe miejsca parkingowe dla wszystkich pracowników;
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku (elastyczne godziny rozpoczęcia pracy)
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, wypoczynku, ubezpieczenia grupowego i kart Multisport, świadczenia okolicznościowe.