PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (PD - WSCH)

scheme image

O firmie:

Grupa VEKA to międzynarodowa organizacja obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.
Miejsce pracy: Polska Południowo - Wschodnia: woj.: lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, łódzkie, śląskie.
Cel stanowiska: generowanie przychodu i zysku na przydzielonym obszarze/grupie klientów.

Zadania:

  • Realizowanie planów sprzedaży, rocznych celów
  • Opieka i utrzymywanie kontaktów z klientami na swoim terenie
  • Pozyskiwanie oraz obsługa nowych klientów
  • Prowadzenie aktywnej działalności handlowej i doradczej
  • Negocjacje handlowe oraz tworzenie ofert
  • Sporządzanie planów pracy, raportów i analiz
  • Obsługa zgłoszeń reklamacyjnych
  • Prowadzenie szkoleń,  doradztwa i wsparcia klientów
  • Koordynacja i obsługa zleceń klientów
  • Monitoring rynku na podległym obszarze
  • Ścisła współpraca z innymi działami obsługi klienta w Centrali firmy w Skierniewicach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w sektorze B2B min. 3 lata
  • Doświadczenie handlowe przy sprzedaży podobnych produktów budowlanych
  • Prawo jazdy kat. B, pełna gotowość do pracy mobilnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego ze słownictwem branżowym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym MS Office
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność
  • Nienaganna i wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Asertywność, elastyczność i odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę oraz umiejętność szybkiego uczenia się

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowym, telefon, laptop
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach