DORADCA TECHNICZNY

scheme image

O firmie:

VEKA to międzynarodowa grupa z branży budowlanej obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy w Skierniewicach już od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników i dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Techniczny.

Zadania:

  • Prowadzenie doradztwa technicznego i udzielanie wsparcia w zakresie produkcji i montażu stolarki otworowej zarówno obecnym klientom, jak i klientom rozpoczynającym współpracę
  • Doradztwo architektoniczne
  • Prowadzenie szkoleń
  • Dbanie o utrzymanie długofalowych kontaktów z klientami
  • Bieżąca współpraca wewnątrz organizacji, głównie w ramach Działu Sprzedaży oraz odpowiedniego działu w centrali VEKA
  • Współpraca z instytucjami badawczymi i certyfikującymi właściwymi dla branży budowlanej
  • Przestrzeganie procedur postępowania zgodnych z obowiązującym w firmie systemem zarządzania jakością

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w branży stolarki okiennej i drzwiowej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu AutoCAD będzie dodatkowym atutem
  • Odpowiedzialność, zaangażowanie
  • Chęć poszerzania swojej wiedzy
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność, umiejętność prowadzenia rozmów z klientami

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju osobistego, pogłębiania wiedzy i kompetencji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie posiłków
  • Miłą i koleżeńska atmosferę w pracy