ELEKTRO-MECHANIK SAMOCHODOWY

scheme image

O firmie:

Grupa VEKA to międzynarodowa organizacja obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Elektro-mechanik samochodowy​

Zadania:

  • Wykonywanie prac przy naprawie i konserwacji wózków widłowych oraz podnośników hydraulicznych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów wózków widłowych i podnośników hydraulicznych
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii oraz zapobieganie ich występowaniu
  • Uczestniczenie we wdrażaniu nowych rozwiązań technicznych i modernizacyjnych
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i narzędzia.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji pojazdów mechanicznych
  • Wykształcenie o profilu mechanicznym (samochodowy/ogólny)
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie mechaniki samochodowej/ogólnej
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami jezdniowymi z napędem silnikowym
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Umiejętność współpracy
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie posiłków oraz ich dowóz na teren firmy 7 dni w tygodniu dla wszystkich trzech zmian
  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.