Inżynier Produkcji

  • GEALAN Polska SP. z o.o.
  • Pełen etat
  • Opublikowane: 23.07.2024
  • opublikowano do: 23.08.2024
scheme image
GEALAN Polska Sp. z o.o.
Jesteśmy międzynarodową nowoczesną firmą produkującą profile okienne z PVC. W branży stolarki okiennej Grupa GEALAN to wiodący producent i ceniony pracodawca. Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, gdzie kluczowymi wartościami jest  Profesjonalizm, Zaufanie, Otwarta komunikacja, Uznanie i Współpraca.
 Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG, z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do stałego rozwoju firmy i naszych Pracowników.

Główne zadania na stanowisku:

  • Wdrażanie rozwiązań technicznych i organizacyjnych celem optymalizacji procesów produkcyjnych.
  • Opracowanie, kontrola i zarządzanie dokumentacją technologiczną.
  • Identyfikacja problemów procesowych, wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych.
  • Nadzór techniczny nad doborem materiałów i urządzeń niezbędnych do produkcji.
  • Merytoryczne wsparcie dla działu produkcji i wyższego kierownictwa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria produkcji, mechatronika, automatyka lub pokrewne).
  • Wymagane minimum 2-3-letnie doświadczenie w roli inżyniera produkcji, inżyniera procesu, technologa, projektanta procesów technologicznych.
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej (doświadczenie w branży stolarki okiennej będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Samodzielność w działaniu.
  • Umiejętności organizacyjne.
  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca komunikację w mowie i w piśmie (kontakt mailowy, telefoniczny i osobisty z przedstawicielami z Grupy GEALAN).
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Znajomość oprogramowania CAD (będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

  • Niezbędne wdrożenie i zaznajomienie z produkcją stolarki okiennej.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy.
  • Pakiet benefitów: premia świąteczna, wczasy pod gruszą, karta MultiSport.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy.
  • Szkolenia merytoryczne i językowe.
  • Przyjazną atmosferę pracy.