MŁODSZY SPECJALISTA DS TECHNICZNYCH

scheme image

O firmie:

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Technicznych.

Zadania:

  • Tworzenie Instrukcji BHP
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji technicznej, deklaracji zgodności parku maszynowego
  • Współpraca z dostawcami w zakresie ofertowania i realizowania usług zewnętrznych
  • Aktywne wdrażanie działań korygujących i rozwiązywanie problemów technicznych w obszarach produkcyjno-magazynowych
  • Monitorowanie i analiza wskaźników zużycia mediów
  • Analizach danych w systemie SUR
  • Archiwizacja dokumentacji technicznej
  • Udzielanie wsparcia technicznego oddziałom Utrzymania Ruchu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (język niemiecki będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość oprogramowania AutoCAD
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Terminowość i zaangażowanie w wykonywane zadania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku
  • Dofinansowanie posiłków
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Ciekawą, pełną wyzwań rozwojową pracę
  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.