Magazynier-Operator Wózka Widłowego

  • Pełen etat
  • Opublikowane: 08.05.2024
  • opublikowano do: 30.06.2024
scheme image
Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej. Grupa GEALAN jest jednym z wiodących producentów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych
w Europie. Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG, z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do stałego rozwoju.

Zakres obowiązków

Będziesz obsługiwał wózek widłowy, aby materiał był dostarczony nas czas. Będziesz dbał o jakość produktów oraz stan techniczny maszyn i narzędzi. Twoim zadaniem będzie również pakowanie gotowego produktu.

Wymagania

Jeżeli jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym (2 dni pracy po 12h,2 dni wolnego), zaangażowany i posiadasz uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych, to zgłoś się do nas. Podczas okresu próbnego praca odbywa się w systemie 3-zmianowym po 8 godzin. Jeżeli nie masz doświadczenia w pracy na wózkach widłowych, to nie problem wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie 7000-8500 brutto po okresie próbnym;
  • Dogodny dojazd autobusem MPK Łódź (linia 50 i 56);
  • Przyjazne miejsce pracy, pracę w zgranym zespole pracowników;
  • Bezpieczne i dobre warunki pracy;
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego i karty Multisport, "wczasy pod gruszą", świadczenia okolicznościowe, imprezy integracyjne.