PRACOWNIK MAGAZYNU

  • VEKA Polska Sp. Z o.o.
  • Opublikowane: 05.04.2024
scheme image

O FIRMIE:

VEKA to międzynarodowa grupa obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Pracownik Magazynu.

Zadania:

  • Realizację przyjęć towaru
  • Kompletację i realizację zamówień
  • Udział w inwentaryzacjach

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze magazynowym
  • Wymagane uprawnienia UDT na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
  • Nagroda roczna od wypracowanego przez spółkę zysku
  • Coroczne podwyżki
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • Dofinansowanie posiłków
  • Miłą i koleżeńską atmosferę w pracy.