SPECJALISTA DS MARKETINGU

scheme image

O firmie:

Grupa VEKA to międzynarodowa organizacja obecna w kilkunastu krajach na całym świecie. W Polsce działamy od ponad 29 lat, zatrudniamy blisko 700 pracowników. Jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości systemy okienne PVC-U. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Marketingu.

Zadania:

  • Opracowanie i wdrażanie kompleksowej koncepcji marketingowej dla firmowych produktów i usług
  • Analiza i optymalizacja działań marketingowych przy użyciu narzędzi analitycznych
  • Badanie i analizowanie efektywności prowadzonych działań marketingowych i ich wpływu na wielkość sprzedaży
  • Budowanie wizerunku marki w mediach społecznościowych poprzez kreowanie, koordynowanie i monitorowanie komunikacji
  • Współudział w tworzeniu strategii oraz kampanii w mediach społecznościowych dla produktów VEKA Polska
  • Prowadzenie i moderowanie profilu naszej marki w social mediach
  • Tworzenie interakcji z użytkownikami oraz budowanie ich zaangażowania w social mediach
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie wyników prowadzonych działań
  • Opracowywanie planów komunikacji i harmonogramów w social mediach
  • Podejmowanie działań na rzecz optymalizacji prowadzonej interaktywnej kampanii w mediach społecznościowych
  • Monitorowanie rynku mediów społecznościowych, śledzenie trendów i inspirujących treści
  • Współtworzenie oraz dbanie o spójność i poprawność materiałów marketingowych
  • Samodzielne tworzenie podstawowych grafik na potrzeby kanałów w social mediach
  • Monitorowanie działań konkurencji, trendów branżowych, marketingowych i oczekiwań klientów
  • Budowanie wartościowego contentu oraz opieka nad stroną internetową firmy
  • Kreowanie i opracowywanie materiałów promocyjnych
  • Wsparcie firmy w zakresie trade marketingu
  • Umiejętność podejmowania inicjatyw i proponowania rozwiązań
  • Codzienna współpraca z agencjami: koordynacja i nadzór nad prowadzonymi działaniami, monitorowanie wyników, weryfikacja reklam w zakresie kreacji, mechaniki, grup docelowych
  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych, weryfikacja ich efektywności i rekomendacja zmian
  • Analiza rynku, działań konkurencji i trendów rynkowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: marketing i reklama)
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Obsługa platformy Wordpress
  • Praktyczna znajomość podstawowych programów graficznych np.: In Designe, Corel Draw, Photoshop oraz narzędzi do wysyłki e-mailingów
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności PowerPoint
  • Znajomość aktualnych trendów marketingowych
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do analityki social mediów i wyciągania z nich logicznych wniosków
  • Umiejętność tworzenia strategii oraz kampanii w mediach społecznościowych
  • Biegła znajomość narzędzi marketingowych i nowoczesnych kanałów komunikacji
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność wyznaczania priorytetów dla przydzielonych zadań
  • Kreatywność i myślenie „out of the box”
  • Umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szeroki pakiet socjalny (w tym m.in. dofinansowanie wakacji i karty MultiSport)
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach