Specjalista ds. ochrony środowiska

  • GEALAN Polska SP. z o.o.
  • Pełen etat
  • Opublikowane: 04.09.2024
  • opublikowano do: 04.10.2024

GEALAN Polska Sp. z o.o.

Jesteśmy międzynarodową nowoczesną firmą produkującą profile okienne z PVC. W branży stolarki okiennej Grupa GEALAN to wiodący producent i ceniony pracodawca. Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce pracy, gdzie kluczowymi wartościami jest  Profesjonalizm, Zaufanie, Otwarta komunikacja, Uznanie i Współpraca.
 Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG, z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do stałego rozwoju firmy i naszych Pracowników.

Główne zadania na stanowisku:

  • Nadzór nad systemem ISO 14001
  • Tworzenie i aktualizacja procedur i instrukcji wewnętrznych z zakresu ochrony środowiska wynikającymi z PN/EN ISO 14001:2015;
  • Udział w audytach zewnętrznych i przeprowadzanie audytów wewnętrznych
  • Udział w kontrolach obiektów spółki (mp. WiOŚ, RDOŚ)
  • Monitorowanie zmian wymagań prawnych i kontrola przestrzegania przepisów w spółce
  • Zarządzanie gospodarką odpadami w firmie
  • Prowadzenie baz danych dot. odpadów i emisji środowiskowych
  • Przygotowanie zestawień, raportów, sprawozdań dot. środowiska zgodnie z wymaganiami prawnymi
  • Nadzór nad umowami i decyzjami dot. ochrony środowiska
  • Prowadzenie szkoleń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie Ochrony Środowiska
  • Znajomość systemu zarządzania ochroną środowiska na bazie normy ISO 14001
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość zagadnień związanych z raportowaniem: BDO, KOBiZE
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Niezbędne wdrożenie i zaznajomienie z produkcją stolarki okiennej.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i wyników pracy.
  • Pakiet benefitów: premia świąteczna, wczasy pod gruszą, karta MultiSport.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach pracy.
    Szkolenia merytoryczne i językowe.
    Przyjazną atmosferę pracy.