Pracownik produkcji/Operator/Operatorka maszyn

  • GEALAN Polska SP. z o.o.
  • On-site
  • Fulltime
  • Published: 2024-04-15
  • published till: 2024-05-31
scheme image
ZOSTAŃ CZŁONKIEM ZESPOŁU GEALAN!

Jesteśmy międzynarodową firmą, która produkuje profile okienne z PVC i oferuje nowoczesne rozwiązania dla stolarki okiennej. Grupa GEALAN jest jednym z wiodących producentów profili okiennych i drzwiowych z tworzyw sztucznych w Europie. Od 2014 roku GEALAN jest częścią rodzinnej firmy VEKA AG z którą współpracujemy i wspólnie dążymy do stałego rozwoju.

Twój zakres obowiązków

Będziesz obsługiwać maszyny, które produkują profile okienne. Będziesz dbać o jakość produktów i stan techniczny maszyn i narzędzi. Twoim zadaniem będzie również pakowanie gotowego produktu.

Nasze wymagania:

Jeżeli jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym, zaangażowany i chętny do nauki obsługi maszyn, to zgłoś się do nas. Jeżeli nie masz doświadczenia w pracy na produkcji, to nie problem wszystkiego nauczymy Cię od podstaw.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Dogodny dojazd autobusem MPK Łódź (linia 50 i 56);
  • Przyjazne miejsce pracy, pracę w zgranym zespole pracowników;
  • Bezpieczne i dobre warunki pracy;
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego i karty Multisport, "wczasy pod gruszą", świadczenia okolicznościowe, imprezy integracyjne